Firmast

Salongipuhastus OÜ pakub oma klientidele puhastusteenust rasketehnikale aastast 2007. Enamus klientidest on transpordi valdkonnast (veoautod ja bussid), aga ka sõiduauto omanikele pakume me oma teenust. Selle aja jooksul oleme puhastanud erinevaid tüüpe sõidukeid (ekskavaatori kabiinid, traktorid, erinevad bussid, veoautod jne.)

Salongipuhastus OÜ asub aadressil Maardu 74114, Fosforiidi 14. Meie pesulas pakume veoautodele, bussidele, sõiduautodele jne. kõiki teenuseid, mis on seotud autopesulaga (väli-ja sisepesu, salongi keemiline pesu, poleerimine jne.) Meie erinevus tavalisest autopesulast on see, et me pakume sama teenuseid, aga ka rasketehnikale.

Lisaks, meie firma pakub oma klientidele mobiilpuhastusteenust (tuleme osutama puhastusteenust kohale)-see teenus on väga populaarne. Suur osa firma käibest tuleb kliendi territooriumilt. Teenindame ja oleme teenindanud selliseid tuntud firmasid nagu Scania Eesti AS, Keil M.A.OÜ, Herentes OÜ, Wett Eesti OÜ, Scanbalt Trucks OÜ, Busland OÜ, Truck Trading Estonia OÜ jne.